Elegancki skórzany płaszcz

Zbliżająca się zimowa pora to świetny okres, aby sięgnąć po najmodniejsze w tym czasie ubrania. Pełni sił i pomysłów wyruszamy do wielkich galerii handlowych, małych sklepików czy na miejskie targi, gdzie mamy nadzieję znaleźć prawdziwe perełki pośród niezwykle bogatej oferty odzieży proponowanej przez kreatorów mody i producentów ubrań. Zachwycamy się opinającymi ciało, cieplutkimi sweterkami, wygodnymi i dobrze grzejącymi w zimowe wieczory golfami, nieco grubszymi niż letnie jeansami, czy nowiutkimi, skórzanymi kozaczkami.

Każdy znajduje coś ciekawego dla siebie. I zapewne spośród tak bogatej oferty odzieży nikt nie wyjdzie z pustymi rękami. Nawet osoby chcące szokować, a jednocześnie wyglądać kontrowersyjnie i szałowo, znajdą dla siebie bardzo interesujące odzienie. Jednym z takich ubrań bardzo często okazuje się nietypowy skórzany płaszczyk. Przeznaczony jest on głównie dla osób odważnych, nie bojących się opiętych i dopasowanych ubrań, ponieważ strój taki pasuje jedynie na osoby o dosyć wysokiej i bardzo zgrabnej sylwetce. Podkreśla idealną figurę i każdy jej kształt, jednak wyraźnie eksponuje wszelkie mankamenty i niedoskonałości, dlatego nie poleca się go osobom o nieco obszerniejszej posturze.

Jeśli chodzi o kolory i fasony to na polskich i światowych rynkach istnieje tak ogromny wybór, że naprawdę bardzo trudno się zdecydować jaki płaszczyk ze skóry wybrać. Można zdecydować się na klasyczna czerń, albo też sięgnąć po jaskrawą czerwień czy też soczysta zieleń, albo stonowany brąz. W przypadku różnorakich wzorów i fasonów można wymienić długie skórzane płaszczyki sięgające kostek, często przewiązane stylowym paskiem i zapinane na zgrabne guziczki, zakładamy też średniej długości, przypominające typowy trench, eleganckie skórzane płaszczyki sięgające do połowy uda, można również znaleźć płaszczyki krótkie, mocno opinające figurę, zasuwane na suwak. Istnieją wersje typowo eleganckie, z dużym wytwornym kołnierzem i dwoma rzędami guzików, albo wersje sportowe. Często dodatkowym uzupełnieniem takiej odzieży jest mięciutkie futerko, które doszywa się na kołnierzu lub rękawach.

Nadają się one na przeróżne okazje, w zależności od dobranego wzoru i koloru. Najbardziej jednak pasuje założyć takie okrycie na wystrzałowa imprezę ze znajomymi, czy też wieczorne wyjście do klubu.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 19491 bytes written, possibly out of free disk space in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/elegancki-skorzany-plaszcz/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/functions.php(3730): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435