Białe i ecru peleryny i kożuszki ślubne

Skończył się najbardziej popularny sezon ślubny – lato, tak gorące, jak miłość nowożeńców. Zaczęła się chłodna i pochmurna jesień, której pogoda już tak nie sprzyja ludziom pragnącym zawrzeć związek małżeński. Nieprzewidziane zmiany aury, porywiste wiatry, możliwe wystąpienie deszczu, albo nawet pojawienie się przymrozków i opadów śniegu, utrudniają państwu młodym oraz ich gościom skompletowanie całej ślubnej garderoby.

Wszyscy zaproszeni panowie oraz pan młody nie będą mieć zbyt dużego problemu z przygotowaniem stroju na ten wyjątkowy dzień, nawet w przypadku zmiennej pogody. Wystarczy zabrać ze sobą ciepły płaszcz, ewentualnie parasol, który ochroni przed deszczem. Większy dylemat będą miały wszystkie panie – one swoje okrycie skrupulatnie dobierają do całej kreacji i nie mogą założyć pierwszego, lepszego płaszczyka, który nie będzie się dobrze prezentował z resztą stroju. Jednak w nagłym przypadku, nawet zwykły czarny płaszczyk z dobrze dopasowanymi dodatkami będzie się prezentował elegancko i dość wyjściowo.

Największy dylemat, co wybrać, przy tak zmiennej pogodzie, będzie miała panna młoda, która w tym wyjątkowym dniu musi wyglądać perfekcyjnie i nieskazitelnie. Dlatego każda jesienna pani młoda staje przed nie lada wyzwaniem, jeśli chodzi o dobór wierzchniego nakrycia. Musi być ono idealnie dopasowane do sukni, butów i welonu. Powinno z tym wszystkim dobrze współgrać i nie sprawiać wrażenie założonego przypadkowo w pośpiechu przed wyjściem do kościoła.

Salony mody ślubnej postanowiły ułatwić pannom młodym ten trudny wybór. Oferują one całą gamę przeróżnych okryć – począwszy od lżejszych ocieplanych bolerek i narzutek, poprzez eleganckie wieczorowe płaszczyki, aż po grube, ciepłe kożuszki i futerka. Wszystkie, dobrze dopasowane do ślubnej kreacji i figury narzeczonej, prezentują się bardzo stylowo i efektownie. Oczywiści kolorystyka tych okryć jest niezbyt zróżnicowana, ponieważ zazwyczaj klientki decydują się na wybór śnieżnej bieli lub gustownego ecru. Zdarzają się jednak kontrowersyjne panie, które założą w tym dniu dodatki w kolorze czerwonym, czarnym albo różowym i błękitnym, dlatego możliwe jest wcześniejsze zamówienie okrycia w innych kolorach. Stosuje się różne zdobienia takich kożuszków i płaszczy – głównie są to cekiny, ozdobne kamyczki lub perełki, także dopasowane do tych pojawiających się na sukni ślubnej.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 19540 bytes written, possibly out of free disk space in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/plaszcze-i-kozuszki-slubne/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/functions.php(3730): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435