Damskie futerka i kożuchy

Kiedy z nieba posypią się pierwsze płatki śniegu, na liściach i gałązkach, a kałuże jesiennego deszczu zetną pierwsze mrozy, oznacza to, że pora wyruszyć w rajd po sklepach z odzieżą zimową w poszukiwaniu nieco cieplejszych ubrań. Te lekkie letnio/jesienne należy schować głęboko do szafy w oczekiwaniu na cieplejsze dni, a z dna wyciągnąć grubsze swetry, rajstopy i podkoszulki.

Każdego sezonu na sklepowych półkach pojawia się całe mnóstwo  najmodniejszych zimowych okryć. Możemy przebierać w różnorodnych, eleganckich płaszczykach, oryginalnych i stylowych ponchach, sportowych kurteczkach albo cieplutkich, puszystych futerkach i kożuszkach. Co roku niejedna modna pani zastanawia się, jakie okrycie wybrać, aby poczuć się w tym nadchodzącym sezonie wyjątkowo, wygodnie, a jednocześnie, by jej ubranie idealnie spełniało swoją najważniejszą funkcje, czyli by dobrze ogrzewało całe ciało w mroźne zimowe dni.
W tym sezonie dość obficie w naszych sklepach pojawiły się niezwykle miękkie, milutkie i przyjemne w dotyku futrzane peleryny, poncha, szale, kołnierzyki. Sztuczne futerka preferują i noszą nawet zagorzałe zwolenniczki ochrony zwierząt. Jednak przez wiele osób preferowane są również naturalne futerka.

Nowoczesne typy i fasony futer, dobrze dobrane, świetnie prezentują się na każdej sylwetce – zarówno u pań wysokich o nienagannej, zgrabnej figurze jak i u osób posiadających nieco obfitsze kształty. Jednak należy pamiętać, że i tutaj, jak wszędzie, należy zachować zdrowy rozsądek. Ponieważ panie puszyste, o rubensowskich kształtach, nie powinny zakładać grubych, futrzanych płaszczy, które optycznie dodadzą im kilka kilogramów i sprawią, że swym wyglądem będą raczej przypominać puchatego misia, niż wytworną, elegancką damę. Powinny się one zdecydować się jedynie na mniejsze, futrzane dodatki, czyli kołnierze albo mankiety lub ciepłe futrzane czapki i szale.

Innym zimowym okryciem są cieplutki, puszyste kożuszki – szczególnie niezwykle lubiane przez wszystkie elegantki i bardzo dobrze sprawdzające się podczas mroźnych, zimowych dni. Mogą być zarówno dobrze dopasowane do figury jak i luźne.

Oba te okrycia zimowe spotykane są zarówno w kolorach naturalnych i uniwersalnych, czyli brązach, czerniach, szarościach i bielach oraz beżach, a także w nieco kontrowersyjnych odcieniach uzyskanych poprzez farbowanie.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 19496 bytes written, possibly out of free disk space in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/futerka-i-kozuchy/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/functions.php(3730): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #7 [inte in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435