Ciepła kurtka zamiast płaszcza

Wybierając jesienne albo zimowe okrycie, każdy stara się, aby wyglądało ono nie tylko ładnie i elegancko, ale również by było wygodne i funkcjonalne. Eleganckie i wytworne panie oraz stylowi panowie, zazwyczaj sięgają po najmodniejsze w danym sezonie płaszcze i płaszczyki. Decydują się też na gustowne, puszyste futerka oraz mięciutkie kożuszki. Prezentują się w nich świetnie podczas służbowych spotkań oraz udając się do pracy w biurze, a także na eleganckie imprezy.

Jednak nie każdy może sobie pozwolić na taki szyk i elegancję na co dzień i od święta. Poza tymi stylowymi okryciami na sklepowych półkach znajdziemy także niezwykle wygodne oraz bardzo funkcjonale kurteczki. Nadają się one dla każdego. Można w nich wyjść zarówno na długie zakupy, na spacer z psem do parku, do pracy oraz wybrać się w góry na nart. Można w nich, zimą lub późną jesienią uprawiać sport – jogging lub jazdę na nartach. Świetnie sprawdzają się także u osób pracujących w terenie, ponieważ zazwyczaj są zdecydowanie cieplejsze niż eleganckie płaszcze, a także nie krępują tak ruchów, co w przy wykonywaniu niektórych zawodów jest również bardzo ważne.

Na rynku, każdego roku, pojawia się niezmiernie wiele wzorów i fasonów kurtek zimowych. Możemy wybrać lekkie i przewiewne kurteczki przeznaczone dla sportowców, od wewnątrz wykonane z tkaniny świetnie utrzymującej ciepło przy ciele a równocześnie niezwykle przewiewnego i „oddychającego”. Możemy również założyć elegancką ocieplaną kurtkę, która dzięki ładnemu wcięciu w talii idealnie dopasowuje się do każdej sylwetki. Na sklepowych półkach i wieszakach od wielu już lat pojawiają się kurtki pikowane. Spotyka się kurteczki długie, krótkie, a także sięgające jedynie do połowy uda. Każda jest inaczej zdobiona – jedne są całkiem gładkie i matowe, inne błyszczą się i lśnią już z daleka, są takie które mają kilka kolorów, a jeszcze inne zachwycają niezwykle bogatym wzornictwem i całym mnóstwem ciekawych ozdób. Najczęściej są sprzedawane z odpinanym kapturem oraz wieloma kieszeniami. Kurtki są okryciem, które każdy z nas powinien posiadać w swojej szafie, aby podczas zmiennej jesiennej aury albo w czasie siarczystych mrozów zimą chronić nas przed wychłodzeniem.

Najmodniejszym zdobieniem tego sezonu, jakie króluje zarówno przy płaszczach jak i kurtkach jesiennych i zimowych jest mięciutkie, puszyste futerko.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 19551 bytes written, possibly out of free disk space in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/kurtka-zamiast-plaszcza/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/functions.php(3730): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #7 in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435